KONST / Litografier / Färglitografi 13789110
nr 1378 9110
Göran Hahne
(f. 1943), Sverige
Färglitografi, Skärgårdsmotiv. Signerad, numrerad 324/360. Motivet: 50x80 cm, yttermått inklusive ram: 66,5x94cm
Göran Hahne, svensk målare, grafiker och illustratör född 1943.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 15 februari 2021
kl 18:38:18
300 kr
450 kr
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
Göran Hahne
Läs mer om Göran Hahne